Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

Апеляційний суд, який переїхав в «Савой» у центрі Вінниці, просить водіїв не дискредитувати суд. Фото

Апеляційний суд, який переїхав в «Савой» у центрі Вінниці, просить водіїв не дискредитувати суд. Фото

 7 апеляційний адміністративний суд, який розташований в історичній будівлі колишнього готелю «Савой» на вулиці Соборній через ЗМІ просить учасників судового процесу у 7ААС не ставити автівки в заборонених місцях.

Відповідну інформацію Вiнниця.info надіслала прес-служба 7ААС.

«Сьомий апеляційний адміністративний суд розміщений у пішохідній зоні у центрі міста.

Нормами Правил дорожнього руху забороняється зупинка та стоянка транспортних засобів в зоні дії знака № 3.34 «Зупинку заборонено». При цьому є випадки паркування автомобілів у невідведених для цього місцях.

Шановні громадяни – автовласники і учасники судового процесу, звертаємо вашу увагу на необхідність дотримання Правил дорожнього руху, адже своїми діями ви дискредитуєте судову установу.

Водночас зауважуємо, що центрі нашого міста достатня кількість парковочних місць, що знаходяться у пішій доступності від будівлі суду, тому завчасно подбайте про те, аби ваш автомобіль перебував у спеціально відведеному місці», - зазначено в повідомленні прес-служби.

Винница.info: Апеляційний суд, який переїхав в «Савой» у центрі Вінниці, просить водіїв не дискредитувати суд. Фото Фото прес-служби 7ААС

Від редакції додамо, що не лише під знаками водії паркують авто, а і їздять по пішохідній зоні Європейською площею. Тиждень тому наш журналіст зафіксував на фото сріблястий «Мерседес», який стояв біля входу в суд, а потім «катався» навпроти Вежі.

Винница.info: Апеляційний суд, який переїхав в «Савой» у центрі Вінниці, просить водіїв не дискредитувати суд. Фото

Винница.info: Апеляційний суд, який переїхав в «Савой» у центрі Вінниці, просить водіїв не дискредитувати суд. Фото Винница.info: Апеляційний суд, який переїхав в «Савой» у центрі Вінниці, просить водіїв не дискредитувати суд. Фото 

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582497901.2293