Уважаемый пользователь! Вы используете устареший браузер. Дальнейшее использование этого браузера влечет за собой высокий риск заражения Вашего компьютера вирусами. Чтобы сделать прибывание в Интернете более удобным и безопасным, рекомендуем установить себе Internet Explorer 8.
Новости Винницы

300 гривень за голосування: у Вінницькій області відкрито кримінальне провадження за підкуп виборців

300 гривень за голосування: у Вінницькій області відкрито кримінальне провадження за підкуп виборців

Станом на 21 лютого в органи та підрозділи Національної поліції Вінницької області надійшло 71 звернення по фактах порушень виборчого законодавства - 71 звернення по 65 фактах. По одному з фактів порушено кримінальне провадження.

Про це під час прес-конференції 21 лютого повідомив заступник начальника управління організаційно-правового забезпечення ГУ Нацполіції у Вінницькій області Ігор Слободянюк.

«Мова йде про можливий підкуп виборців в Могилів-Подільському районі. Зараз проводиться перевірка. За одним фактом надійшло дві заяви, вказується різна сума. В одному випадку – близько 300 гривень», - сказав представник поліції, але не повідомив за якого кандидата «агітували».

«Була інформація щодо збору необхідної кількості людей щоб голосувати. Це був телефонний дзвінок одному з громадян з питанням чи може він організувати людей. Чоловік повідомив про це поліції», - уточнив І. Слободянюк.

Окрім того, складено 5 адміністративних протоколів за ч. 2 ст. 212  КУпАП. Проводиться перевірка по 27 матеріалах. 32 матеріали розглянуто і факти не знайшли свого підтвердження.

За словами Ігоря Слободянюка, повідомлення надходять різні, і про підкуп, і про те, що телефонують невідомі та запитують думку громадян про кого вони голосуватимуть.

«Інформація надходить різного характеру. Більшість фактів не  знаходять підтвердження. Основна частка порушень – не вказання вихідних даних в агітаційних матеріалах. За це передбачена адміністративна відповідальність в разі встановлення винних осіб. Матеріали скеровано до суду», - говорить І. Слободянюк.

Винница.info: 300 гривень за голосування: у Вінницькій області відкрито кримінальне провадження за підкуп виборців 

Вiнниця.info

  Материалы по теме
Цены в Виннице

 МОНІТОРИНГ ЗДІЙСНЕНО МЕТОДОМ КОНТРОЛЬНОЇ ЗАКУПІВЛІ, У МІСЦЯХ ПРОДАЖУ:AТБ, пр. Юності, 51, ЕКО-маркет пр. Юності, 18, Сільпо, вул. Келецька, 105, Фуршет, вул. Е. Пікуса, 1-а , Ринок «Урожай», вул. Пирогова, 50 а, Ринок, вул. Некрасова, 4

 
 
  Новости в удобном виде
time:1582755905.4763